Víno doručujeme aktuálně po celé ČR do 1-2 pracovních dnů. Vyzvednutí objednávky je možné i ve skladu v Horních Počernicích ve všední dny mezi 8.00-18.30hod.

Nebbiolo Soul Monferrato Rosso 2014, La Gironda

Akce Poslední láhve
Značka: La Gironda
729 Kč
Nebbiolo Soul Monferrato Rosso 2014, La Gironda
729 Kč 649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Vyprodáno

Povedená interpretace oceňované odrůdy Nebbiolo z oblasti Piemnote - pravdou je že víno nemá na láhvi nápis Barolo, ale musím říct, že si na tomto víně ve stylu přístupnějšího Barola dal vinař opravdu záležet a víno se mu povedlo. Rozhodně se s ním vyplatí hřešit...

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

89/90 bodů – elmi povedená interpretace oceňované odrůdy Nebbiolo z oblasti Piemnote - pravdou je že víno nemá na láhvi nápis Barolo, ale musím říct, že si na tomto víně ve stylu přístupnějšího Barola dal vinař opravdu záležet a víno se mu povedlo. Rozhodně se vyplatí hřešit:). 

Na nose krásné kmplexní aroma, plné ovoce - převažuje zde čerevené od kandovaných višní, vyzrálých třešní srdcovek až po malinovou marmeládou, jsou sou zde i patrné typické porjevy růže a kořenitosti, u tohoto vína se přizná že by mi úplně stačilo jej čichat. Aroma je opravdu hezké a komplexní.

V chuti je víno koncentrované ale zároveň šťavnaté s vyzrálými taniny velmi dobrou strukturou. Mezi ovocnými tóny najdete červené ovoce, především višně, má i lehkou minerální slanost a příjemnou kořenitost, výhoda je že jej vnař nechal nazrát u něj ve sklepě a váíno je dobře harmonizované. Dochuť je dlouhá ovocně šťavnatá a elegantní.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: