Chablis 1er Cru Mont de Milieu 2015, Domaine Besson

739 Kč
besson chablis
739 Kč 699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem (8 ks)
Můžeme doručit do:
22.8.2019

Velké Chablis z 1er cru vinic z malého rodinného vinařství. Pochází jen z 1ha vinice. Ocenění 91b Wine Spectator.  Těšte se na velmi kvalitní minerálně šťavnaté víno, které si opravdu užijete a odmění Vás skvělou délkou a komplexním chuťovým zážitkem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Velké 1er cru Chablis z malého rodinného vinařství, které bylo založeno už v roce 1902 - víno pochází jen z 1ha vinice a zrálo 18 měsíců metodou sur lie a nepatrné procento cca 5% vína byla 8 měsíců ve velkých dubových sudech.

HODNOCENÍ ZA OCENĚNÁVÍNA.CZ: 90 bodů velké víno -  komplexní, minerální, šťavnaté se skvělou strukturou a dlouhou dochutí. Potěší vás teď, ale perfektní je i na archivaci.

DALŠÍ OCENĚNÍ: 91b Wine Spectator

Víno má velmi elegantní a komplexní aromatiku, minerálně citrusový charakter vína se prolíná s krásně nazrálou ovocností jablek, bílých květů a žlutého ovoce.

Chuť je svěží harmonická, komplexní, skvěle šťavnatá. Víno je velmi minerální, což je super předpoklad, který bude krásně držet víno a jeho strukturu i po dobu zrání a archivace. Dochuť je velmi dlouhá a elegantní.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: