BIO Riesling Weg und Wiese 2018, Carl Koch, Rheinhessen

Poslední láhve
269 Kč 222,31 Kč bez DPH
Vyprodáno

Víno je doslova nabité vůní a ovocem. Ucítíte zde tóny sladkých nektarinek, žlutých vyzrálých ringlí, sušené meruňky, bílé květy s medovým podtónem, za zmínknu stojí citrusově limetková šťavnatost, která vás doslova vybízí k napití. Garantuji Vám, že se u jedné skleničky rozhodně nezastvíte:) Tento Ryzlink je neuvěřiteně svůdně pitelný.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hodnocení za OCENĚNÁVÍNA.CZ:

86/87 bodů - povedené víno se skvělou kompozicí těla bohatou ovocností a neuvěřitelnou pitelností navíc  BIO kvalitě. Garantuji Vám, že se u jedné skleničky rozhodně nezastvíte:) Tento Ryzlink je neuvěřiteně svůdně pitelný.

Na nose je doslova nabité vůní a ovocem ucítíte zde tóny sladkých nektarinek, žlutých vyzrálých ringlí, sušené meruňky, bílé květy s medovým podtónem, za zmíknu stojí citrusově limetková šťavnatost, která vás doslova vybízí k napití.

Chuť je je svěží, ovocně šťavnatá a minerální, je to příjemný lehký Ryzlink, který Vás dokonale potěší a osvěží. Víno je suché, ale jeho tělo je navíc příjemně zaoblenou 8g zbytkového cuktu, které v kombinaci se šťavnatou kyselinkou (6,6g) dosahují nádherné harmonie a až nazadržitlené pitelnosti. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: