DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

ZÁŽITKOVÉ PŘEDPLATNÉ na 3 měsíce (4 láhve/měsíc, doručení kurýrem)

ZDARMAZDARMA
Moje Vinná Cesta
4 990 Kč 4 123,97 Kč bez DPH
Skladem (>60 ks)
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Pronikněte bez starostí do světa vína. Každý měsíc dostanete 4 vína, která se perfektně hodí k danému období. Navíc se i něco naučíte a objevíte chuťové nuance jednotlivých vín a jejich stylů. Dárkové poukazy posíláme pouze elektronicky. Posíláme většinou do několika hodin až 1 pracovního dne.

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZÁŽITKOVÉ PŘEDPLATNÉ „MOJE VINNÁ CESTA“ je unikátní koncept poznávání světa vína, inspirovaný mým dlouholetým pronikáním do jeho tajů. Objevil jsem, že nejjednodušší a nejrychlejší poznání nastává, když má člověk možnost srovnání. Proto pro vás budu připravovat balíčky obsahující i srovnávací dvojice vín, speciálně vybrané tak, aby vám poodhalily a zjednodušily komplikovaný svět vína. Balíčky boudou vycházet i z populárních zážitkových Antidegustací

Každý měsíc dostanete 4 láhve, které osobně vyberu dle vašich preferencí. Vína se budou skvěle hodit i k danému období. Vše naprosto bez starostí...

Darujete předplatné jako dárek? Pošleme vám elektronický dárkový poukaz. Do poznámky k objednávce prosím uveďte jméno obdarovaného, od kdy se s ním můžeme spojit ohledně úpravy vín jemu na míru a e-mail obdarovaného. Nebojte, dárkový poukaz samozřejmě pošleme na váš e-mail, nikoli na e-mail obdarovaného.

Předplatné na 3 měsíce vám přinese i další výhody:

  • DOPRAVA ZDARMA kurýrem po celé ČR
  • 10% sleva na další nákup vín
  • Jako první ochutnáte novinky
  • Jako první dostanete pozvánky na speciální zážitkové degustace

Hodnocení naších vín a služeb zákazníky najdete zde. Reference a články o našich vínech a degustacích najdete zde. Níže přikládám pár komentářů zákazníků.

Reference od našich zákazníků:

„Při nákupech na eshopu ocenenavina.cz oceňuji především popis / prezentaci prodávaných vín, která mi jako laikovi velmi pomáhá při výběru vín a také v následné orientaci co a jak vybrat pro jakou příležitost. Výborný je také osobní přístup majitele eshopu, kdy vím, že každé víno, které nabízí ochutnal a doporučuje opravdu jen to nejlepší. Nevím o žádném jiném ehopu na českém trhu kde by se prodávající tak precizně zaobíral sortimentem, který nabízí“

Karel Honsa, Ústí nad Labem, Silencio FX

„Vína od Vládi Vaňka se stala již neodmyslitelnou součástí naší domácnosti. Těším se vždy na nový tematický balíček, který přesně sedí k aktuálnímu ročnímu období. Ještě se mi nestalo, že by nějaké z doporučených vín bylo krokem vedle, naopak vždy pozitivně překvapí a potěší."

Libor Šimon, Praha, symbio digital

„Dvě slova – nezávislost a kompetence. Nezávislost je jasná – ta podmiňuje objektivitu, nejste vázán smlouvami, výhodami, dohodami a já nevím co ještě. Kompetence – píšete to myslím i na Vašich stránkách – normální milovník vína nemá možnost se v současné “přenabídce” orientovat. Podle čeho má vybírat? Podle etikety? No to víme oba, nevede k cíli, spíše ke zklamání. Takže – má-li v Americe každý svého psychologa, má milovník vina míti svého „soukromého“ sommeliera. Takhle to cítím já. Ve všem, co jste mi kdy poslal, jste mě nezklamal. Všechna vína byla výborná, ja jsem dělal pouze “konečný” výběr dle mé chuti."

Tomáš Konárek, Potštejn

„Víno piji ráda a tady si vždy vyberu. Šíře nabídky je pro mě zcela dostačující, webové stránky přehledné a dodání objednaného zboží rychlé. A co oceňuji zejména, je detailní popis nabízených vín.“

Alena Langrová, Praha

„S nabídkou vín a službami f. Oceněná vína.cz  jsem velice spokojen.  Oslovila mě především nabídka zajímavých souborů bílých vín.  Všechna zakoupená vína splnila moje očekávání a z mého pohledu mohu říci, že patří mezi vína, která lze s jistotou označit za oceněná (jak deklaruje nabídka). I moji přátelé, kteří měli možnost vína ochutnat, je „ oceňují“  také jako vynikající. Dále bych chtěl pochválit příjemnou komunikaci, rychlost vyřízení a spolehlivost dodávek.“

Petr Kundrata, Plzeň

„Skvělý výběr vín! Jedno lepší než druhé. Je hrozně pohodlné, když si dá někdo za vás práci a přechutná stovky vín, aby vám z nich vybral pár nejlepších. Neutrácíte zbytečně. Výběr je prakticky ve všech cenových hladinách. Beru to i jako hru, postupně se vzdělávat ochutnáváním dobrých vín, srovnáváním a objevováním chuťové mapy vín.  Dodání bez problémů. Navíc když si zavolám, kdykoliv mi Vláďa poradí skvělé tipy na dárek."

Lukáš Kružberský, Praha, Red Media

„Oceněná vína jsou výbornou zkratkou ke kvalitním vínům ve skvělém poměru cena/výkon. A mohu s jistotou ochutnávat i vína z regionů, kde se neorientuji a sám bych po nich na regále nesáhl. Je dobré vědět, že za vás někdo vybrat to co stojí za to. Oceněná vína je jistota že ochutnám něco zajímavého i když to neznám a “nespálím” se. Za 15 let co si kupuji víno vím, že nejlepší nákup není o tom, že koupíte levněji 1 karton 6 lahví jednoho vina, které vám chutná, ale v tom když koupíte 1 karton 6 různých vin od sommeliera, který ten výběr i cenové vyjednávání zařídil z Vás. A v tom se Oceněná Vína liší od ostatních obchodníků s vínem."

Filip Matějka, Praha

„Zážitkové degustace jsou pro mě něčím, co je v Čechách unikátní. Oceňuji opravdové skloubení degustace s jídlem a zároveň vzděláváním o vině. Vyber vin je naprosto skvělý, sommelier je vášnivý znalec vina a to cele akci dodává najednou atmosféru! Prostě, doporučuji! Já sama chodím pravidelně!"

Lucie Roztočilová, Praha

„Degustace vína pod značkou Oceněná Vína.cz je zážitkem od začátku do konce a to nejen díky vínům samotným, ale i díky velice profesionálnímu přístupu sommeliéra k celé degustaci. Vždy jsem odcházel s výborným zážitkem a s pocitem, že jsem se alespoň na chvíli přenesl do regionů, kde se daná vína urodila. Ten pocit jsem se pak snažil několikrát navodit doma s víny, která jsem si z degustace odnesu. Vláďo díky."

Ondřej Koňák, Praha

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: