DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Objevte jaký má vliv cena na chuť Barbery z italského Piemonte

668 Kč
Objevte jaký má vliv cena na chuť Barbery z italského Piemonte
668 Kč 638 Kč 527,27 Kč bez DPH
Vyprodáno

Jaký má vliv cena na chuťový projev vína Barbera? Jak se projevuje lepší sud, lokalita a selekce hroznů v chuti vína? Obě tajemství vám tato dvojice pomůže odhalit. Můžete se těšit na lehčí ovocnou Barberu a její koncentrovanou verzi v podobě vína Moliss.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaký má vliv cena na chuťový projev vína Barbera? Jak se projevuje lepší sud, lokalita a selekce hroznů v chuti vína? Obě tajemství vám tato dvojice pomůže odhalit. Můžete se těšit na lehčí ovocnou Barberu a její koncentrovanou verzi v podobě vína Moliss...

K vínům dostanete navíc elektronicky  "Popis balíčku" s tipy jak si tuto srovnávací dvojici více užít a podrobnější informace o vínech. 

POPIS VÍN V BALÍČKU: 

Barbera d´Asti Casareggio 2014, Agostino Pavia & Figli

Na nose vás přivítají příjemně ovocné tóny třešně, sušených jahod to vše je doplněno lekými náznaky tabáku a kůže. V chuti velmi příjemné a hravě ovocné s třešňovou chutí a šťavnatou kyselinkou,  naprosto famózní na popíjení jen tak a užívání si pohody, stejně skvěle doplní i jídla a to nejen italské těstoviny nebo pizzu. Dochuť je střední třešňová, šťavnatá.

Barbera d´Asti Superiore "Moliss" 2012, Agostino Pavia & Figli

Jedná se o špičkovou Barberu, která vám 100% zaručí skvělý a sametový zážitek z každého doušku.

Chuť je velmi plná ovocná, naprosto dokonale hedvábná a skvěle strukturovaná. Na nose komplexní jak ovocné tóny ostružiny, třešní srdcovek, a lesních jahod společně s vanilkovo anýzovým kořenitým akcentem a mléčnou čokoládou.Chuť je velmi plná ovocná, naprosto dokonale hedvábná a skvěle strukturovaná - vše je v harmonii, vše jak má být - ovocnost třešní se prolíná s tóny koření a sladkými tóny dřeva, vše osvěžuje dokonale balancující kyselinka, i při hodnocení toto víno opakovaně polykám než dodělám poznámky:o) Dochuť je středně dlouhá až dlouhá ovocná s tóny třešní a lesních  jahod v dokonalé harmonii s integrovanými tóny dřeva.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: