Murua Reserva 2010, Bodegas Masaveu, Rioja

Akce
519 Kč
Murua Reserva 2010, Bodegas Masaveu, Rioja
519 Kč 419 Kč 346,28 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
1.4.2020

Velmi pěkné víno, momentálně na vrcholu. Za mě ideální volba skvěle nazrále Riojy Reservy, kterou nemusíte roky archivovat a je připravena Vám přinést vrcholné zážitky s elegantní esencí španělské Riojy. Ve víně už se rozvíjí jemné terciální tóny, které parádně doplňují jeho ovocně kořenitý charakter a dodávám mu na hloubce a komplexitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ ZA OCENĚNÁVÍNA.CZ:

91 bodů – velmi pěkné víno momentálně na vrcholu, kde se bude pohybovat minimálně následující 2-3 roky. Za mě ideální volba skvěle nazrále Riojy Reservy, kterou nemusíte roky archivovat a je připravena Vám přinést vrcholné zážitky s elegantní esencí španělské Riojy.

Nos je velmi elegantní a uhlazený s tóny kandovaných višní, švestkových povidel a velmi pěknou kořenitostí - tóny ušlechtilého dřeva a vanilky. Ve víně už se rozvíjí jemné terciální tóny, které parádně doplňují jeho ovocně kořenitý charakter a dodávám mu na hloubce a komplexitě.

Víno je velmi harmonické a zaoblené, vyloženě vyzívá k pití. Má dobrou strukturu a patro vám pohladí komplexní chutí a vůní. V chuti je patrná kořenitost, objevíte zde višně v čokoládě, švestkovou ovocnost i lehké terciální tóny. Vše je namícháno přesně tak akorát. Víno směřuje k parádní harmonii a nazrálé dokonalosti. Dochuť je dlouhá s povidlově kořenitým dozvukem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: