La Periloja rosé 2018, Campules La Purisima

169 Kč
La Periloja rosé 2018, Campules La Purisima OceněnáVína CZ
169 Kč 139 Kč 114,88 Kč bez DPH
Vyprodáno

Skvělá hodnota z jihu Španělska, toto víno vás bude těšit dlouho a nezklame ani při oslavách, grilovačkách nebo jen tak večer po práci. Čeká vás ovocené aroma jahodového kompotu a vyzrálých třešní, které je osvěženo šťavnatými višňovo citrusovými tóny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ ZA OCENĚNÁVÍNA.CZ: 82/83 bodů - skvělá hodnota z jihu Španělska, toto víno vás bude těšit dlouho a nezklame ani při oslavách, grilovačkách nebo jen tak večer po práci. Víno si na nic nehraje je přímočaře osvěžující za skělou cenu. Jinak v této cenové kategorii to byla opravdu makačka vybrat solidní víno a prošel sjme si doslova chuťovým peklem než jsme narazil na tuto láhev.

Těšte se na krásné ovocené aroma jahodového kompotu a vyzrálých třešní, které je osvěženo šťavnatými višňovo citrusovými tóny.

Chuť je ovocnám vyvážená, plná červeného ovoce a přestože je plnějšího stylu je přesto krásně svěží, víno se velmi dobře pije a doslova vyzívá k dalšímu napití, doporučuji vychladit a nalévat přímo z lednice. Dochuť je střední šťavnatá s dozvuky červeného ovoce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: