DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

Sójová vonná svíčka, vanilka

99 Kč 88,39 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Můžeme doručit do:
29.11.2024

Sójová vonná svíčka s vůní vanilky, která výborně doplní romantický večer se sklenkou dobrého vína. Hoří zhruba 20 hodin a její jemná vůně dodá atmosféře to pravé vanilkové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sójová vonná svíčka s vůní vanilky udržuje vůni, kterou uvolňuje v průběhu hoření. Sójové svíčky mají mnoho výhod – jsou čistější, chladnější a déle hoří v porovnání se svíčkami parafínovými. Délka hoření sójové svíčky je zhruba 20 hodin a její objem je zhruba 212 ml. Několik tipů – udržujte vždy knot uprostřed a pokud chcete zabránit černým sazím, zkraťte knot na čtvrtinu před prvním zapálením. Pokud na dně zůstane méně než 1 cm vosku, již svíčku nezapalujte. Vyhněte se manipulaci, dokud je vosk horký a uchovávejte ji mimo dosah dětí a domácích zvířat a samozřejmě nenechávejte hořet bez dozoru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: