DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

VacuVin: Na uchování kvality vína po otevření: 2x uzávěr

109 Kč
VacuVin: Na uchování kvality vína po otevření: 2x uzávěr
109 Kč 99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
3.10.2024
Položka byla vyprodána…

Perfektní, pokud pijete jen 2 dcl za večer a nechcete přijít o kvalitní zážitek, ale i pro porovnání různých stylů vína.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Perfektní řešení, když pijete třeba jen 1-2 dcl na večer a nechcete přijít o kvalitní zážitek nebo pro porovnání různých stylů vína – 100% doporučuji nakoupit i náhradní uzávěry a zažijete další zábavu při porovnávání vína.

Osobně mám často otevřených najednou třeba 6-9 lahví a vzájemně porovnávám jejich vývoj a chuť bez rizika, že bych pak musel nějaké víno vylévat kvůli tomu, že zoctovatí. 

Vyzkoušel jsem už několik systémů uchovávání vína po otevření a tento to vyhrál na plné čáře. U bílého vína zachová po zavakuování jeho kvalitu i po 3-7 dnech od otevření – samozřejmě čím kvalitnější víno, tím více vydrží, u červeného dokonce 4-10 dnů. Optimální je samozřejmě víno co nejrychleji po otevření vypít, takže se radši držte těch nižších hodnot.

2 uzávěry pro uchování kvality vína – vhodné pro červené i bílé víno. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: