BIO Primitivo 2017, Caiaffa, Puglia IGT

Akce Poslední láhve
249 Kč
BIO Primitivo 2017, Caiaffa, Puglia IGT ocenenavinaCZ
249 Kč 239 Kč 197,52 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Suprově udělané víno, které nadchne jak svou ovocnou plností tak hlavně neopakovatelnou šťavnatostí, možná to není úplně nejtypičtější Primitivo, ale podle obliby v degustacích potvrdilo to, že je to parádně udělané víno navíc v BIO kvalitě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ ZA OCENĚNÁVÍNA.CZ: 86/87 bodů - Suprově udělané víno, které nadchne jak svou ovocnou plností tak hlavně neopakovatelnou šťavnatostí, možná to není úplně nejtypičtější Primitivo, ale podle obliby v degustacích potvrdilo to, že je to parádně udělané víno navíc v BIO kvalitě.

 

Aroma je plné ovoce, především červeného: od třešní, malin až po brusinkovou marmeládu a tóny sušených fíků. Líbí se mi to, že je i na nose patrná příjemná šťavnatost.

V chuti působí ovocným dojmem, je plné červeného ovoce. Co mě na tomto víně doslova dostalo je úžasná pitelnost a skvěle vybalancovaná šťavnatá kyselinka, víno je tak i při svých úctyhodných 14% alkoholu skvěle pitelné a jednoduše tohoto Primitiva nebudete mít po jedné skleničce v žádném případě dost. Takže varuji předem. Dochuť je střední a doznívá v ní příjemná ovocnost třešní a sušených brusinek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: