DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Moravská polosuchá a polosladká bílá vína – skvělý poměr kvality a ceny

1 410 Kč 1 165,29 Kč bez DPH 235 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Užijete si Vlašák, Pálavu, Hibernal a Tramín s parádně vyváženým poměrem sladkosti a šťvnatosti, takže vás vína budou až nebezpečně lákat k další skleničce. Navíc se skvělým poměrem kvality a ceny. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jaká moravská polosuchá a polosladká vína ochutnáte? 

Hibernal 2021, výběr z hroznů, Štěpán Maňák, polosuché

Hibernal plný svěžesti, který krásně akcentuje herbálnější stránku této odrůdy - společně s tóny listů černého rybízu, bezinek, citrusů, ale objevíte i tóny dozrávajícího angreštu nektarineka. Ani po druhé skleničce mu nedojde dech, ba naopak spíše vám překvapivě brzy dojde láhev.

Pálava 2021, výběr z hroznů, Vinařství sv. Barbora, polosladké

Těšte se na parádnín Pálavu s ovocně květinovými tóny a příjemnou kořenitostí, ucítíte jak muškátové tóny, čerstvě vylisovanou hroznovou šťávu, tak květy bílých růží, medovost, a zralé broskve. Plnost chuťového zážitku dokonale osvěžuje šťavnatá kyselinka. Tu by mohl této Pálavě ostaně závidět i kdejaký Ryzlink.

Tramín červený 2021, pozdní sběr, THAYA, polosladké

Opulentní Tramín plný aroma medu, rozinek, objevují se i typické tóny růží a kořenitosti až exotického liči, super je přítomnost svěží kyselinky, která balancuje vyšší zbytkový cukr, celkově se jedná nicméně o sladší styl Tramínu.

Ryzlink vlašský 2021, Mlýnská, výběr z hroznů, Filip Mlýnek, polosladké

Až nebezpečně pitelný polosladký Vlašák s tóny čerstvě vyloupaných vlašských oříšků, medovostí, rozinek, partrné jsou i botrycké tóny, nektar z bílých květů, kořenitost a nechybí ani svěží citrusové tóny s akcenty pomela.

Hibernal 2021, pozdní sběr, Piálek & Jäger, polosladké

Užijte si ovocně květinový Hibernal s až překvapivou křupavou svěžestí, která dokonale vyrovnává vyšší zbytkový cukr a vede k ovocně šťavnatému koncertu ze Znojemska.

Pálava 2021, výběr z hroznů, Mokruša, polosladké

Pálava sladšího stylu, ale zároveň velmi příjemně balancovaná šťavnatým citrusovým projevem. Těšit se můžete na aroma čerstvé hroznové šťávy exotického ovoce a květinového nektaru.

Doplňkové parametry

Kategorie: Degustační sady vín - Nejlepší poměr kvalita / cena
Obsah cukru: Polosuché víno, Polosladké víno
Vinařská oblast: Morava
Barva vína: Bílé víno
Objem láhve: 6 x 0,75l
Alergeny: Obsahuje siřičitany
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: