BIO Merlot 2017, Bodega Cerrón, Jumilla

229 Kč 189,26 Kč bez DPH
Skladem (18 ks)
Můžeme doručit do:
26.5.2020

Ochutnejte nový Merlot z nadmořské výšky 500-900 m n. m. Potěší vás svým plným charakterem lesního ovoce, švestek, šťavnatých višní a minerální kamenitostí. V chuti je pak jeho ovocná plnost vyvážena příjemnou šťavnatostí a mineralitou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

86 bodů – ovocně kořenitý Merlot , který nezapře svůj původ v nadmořské výšce 500-900 metrů, což mu dává skvělou svěžest a výbornou strukturu. Víno je navíc z malého BIO vinařství uplaťnujícího i biodynamické principy. 

Nos je komplexní a najdete v něm poměrně širokou škálu vůní. Od ovocnýc složek kde dominují především zralé švestky a tmavé lesní ovoce převážně v podobě ostružin zde najdete i kořenité tóny tabáku, čokolády až do náznaků balsamika a nechybí nai višňová svěžest a patrné jsou i minerální tóny.

V chuti je víno ovocně kořenité s tóny švestových povidel a ostruži, kořenitostí a šťavnatostí kompotovaných višní. Koncentrované tělo je skvěle vyváženo živou kyselinkou, která jej mistně balancuje a osvěžuje. Dochuť je střední až delší s ovocně kořenitými dozvuky a jmenou višňovou peckovinkou.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: