Roble 2018, Trus, Ribera del Duero

259 Kč 214,05 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
26.5.2020

Připravte se až na neuvěřitelnou explozi ovoce. Pro milovníky velmi ovocných vín třeba odrůdy Primitivo bude božskou manou. Pokud hledáte spíše eleganci a znatelnější charakter sudu sáhněte raději po Crianze stejného vinařství nebo vínům z regionu Rioja.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

85/86 bodů – připravte se až na neuvěřitelnou explozi ovoce, pro milovníky velmi ovocných vín třeba odrůdy Primitivo bude božskou manou, pokud hledáte spíše eleganci a znatelnější charakter sudu sáhněte raději po Crianze stejného vinařství nebo vínům z regionu Rioja. Víno je velmi mladé - lahvované duben 2018, osobně věřím, že se ještě výrazněji bude zlepšovat každým dalším měsícem v lahvi. 

Vůně je až neuvěřitelně intenzivní, opojně ovocná, plná tónů vyzrálého ovoce, ovocné šťávy a sladkého koření. Ucítíte vyzrálé třešně srdcovky, ostružiny, povidla, skořici, vanilku …

Chuť je rovněž intenzivně ovocná a drží krok s ovocně expresivním očekáváním z aromatiky vína. V chuti ucítíte celou škálu červeného a tmavého ovoce jemně vyladěnou příjemnou kořenitostí 4 měsíčního pobytu na dubovém sudu. Nechybí ani šťavnatost, která skvěle balancuje plnou ovocnou chuť vína. Dochuť je delší opulentně ovocná a intenzivní.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: