DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Víno nyní doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-19.00hod.

Barbera & Syrah - Violae 2018, Tenuta Montemagno

Poslední láhve
379 Kč
violae barbera a syrah 2018 tenuta monte magno OceněnáVína CZ
379 Kč 329 Kč 271,90 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
18.4.2024
Položka byla vyprodána…

Kombinace Barbery se Syrahem se ukázala jako dobrý nápad a kromě typické šťavnatosti a vůně červeného ovoce, typické pro Barberu, je víno doslova okořeněno Syrahem – dodává mu tmavší ovocné tóny a strukturu. Jedná se nicméně o mladé, hravé víno.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ ZA OCENĚNÁVÍNA.CZ: 

86/87 bodů –  kombinace Barbery se Syrahem se ukázala jako dobrý nápad a kromě typické šťavnatosti a vůně červeného ovoce, typické pro Barberu, je víno doslova okořeněno Syrahem –  dodává mu tmavší ovoce a strukturu. Přesto se jedná o mladé, hravé víno.

CHARAKTERISTIKA VÍNA:

Na nose se projevují šťavnaté tóny višní, čerstvé maliny a višňový džem, patrná je i jistá pepřnatost a kořenitost pocházející z odrůdy Syrah.

V chuti je víno ovocně šťavnaté, s dominujícím projevem kompotovaných višní spolu s tóny malin a mírnou kořenitostí. Projev vína je šťavnatý a elegantní, s delší dochutí a dozvuky šťavnatých zralých višní a kořenitosti.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Tenuta Montemagno_OceněnáVína_CZ

Vinařství Tentuta Montemagno

Italské vinařství Tenuta Montemagno v čele s Tizianem Barea se nachází v srdci Monferrata, které je plné vinařských tradicí. Horské klima a nadmořská výška vytváří perfektní podmínky pro kvalitní vinice, které pokrývají 100 hektarů půdy. Na nejstarších z nich je prestižní piedmontská odrůda Barbera d’Asti, ale najdete zde i tradiční odrůdu Ruchè di Castagnole Monferrato nebo Sauvignon Blanc. Tentuta Montemagno experimentuje i s dezertními nebo šumivými víny. Filozofií vinařství je, že tradice území dodává jejich vínům – červeným i bílým – strukturu a charakter.