Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1463 hodnocení
5
1449x
4
13x
3
0x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

VB Avatar autora Vladimír Bělohlávek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.3.2019
Ano jsem velmi spokojen, S pozdravem Bělohlávek.
NM Avatar autora Naděžda Macková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.3.2019
Velmi spokojená! Žádné víno nezklamalo, "jen" welmi chutnalo!
MB Avatar autora Milan Bízek Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.3.2019
Velmi spokojen , kvalitní zajímavá vína za přijatelnou cenu vřele doporučuji ochutnávku příznivcům moselských ryzlinků.
MN Avatar autora Martina Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.3.2019
MF Avatar autora Miloslav Frühauf Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.3.2019
Velmi spokojen
AK Avatar autora Alexandra Kubatova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 14.3.2019
PB Avatar autora Petr Brabenec Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 13.3.2019
KŽ Avatar autora Kamil Žáček Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.2.2019
MM Avatar autora Miroslav Malina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.2.2019
OS Avatar autora Ondřej Sochor Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.2.2019
Skvely eshop s vybornymi viny
IL Avatar autora Iveta Loudová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.2.2019
MS Avatar autora Michal Svoboda Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.2.2019
RG Avatar autora René Gucký Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.2.2019
JC Avatar autora Jana Cízlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 18.2.2019
VL Avatar autora Vladimír Lekeš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.2.2019
PŠ Avatar autora Petr Šiška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.2.2019
JU Avatar autora Jaroslav Učeň Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.2.2019
Vyborny pristup, skvela vina, dobry pomer cena/kvalita, dodani druhy den.
TH Avatar autora Tereza Hudcová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 15.2.2019
JZ Avatar autora Jindřiška Zdebská Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.2.2019
ZP Avatar autora Zuzana Plháková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.2.2019

Ovládací prvky výpisu

1464 položek celkem