DOPRAVA ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2000Kč. Aktuálně víno doručujeme po celé ČR do 1-3 pracovních dnů. V Praze je možné expresní večerní doručení mezi 18-22hod. Osobní vyzvednutí je možné ve skladu Mladoboleslavská 1120, Praha - Kbely ve všední dny mezi 8.00-18.00hod.

Polosladký moselský Riesling & Čokoláda XC 63%

464 Kč 383,47 Kč bez DPH
Vyprodáno
Můžeme doručit do:
29.11.2024

Nechte se rozmazlit polosladkým Rieslingu z německé Mosely s 63%  hořkomléčnou čokoládou s 9 květinami, orientálním kořením a dotekem hymalájské diamantové soli.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nechte se rozmazlit polosladkám Rieslingu z německé Mosely s 63%  hořkomléčnou čokoládou s 9 květinami, orientálním kořením a dotekem hymalájské diamantové soli.

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg Kabinett 2015, Flick, polosladké

Nádherně udělané víno, které vám opravdu nabídne to nejlepší z Mosely. Slibuji, že pokud máte rádi polosladká vína budete se divit podobně jako já při přechutnávání, kam to víno z lahve zmizelo:o) Krásné komplexní a koncentrované víno s příjemnou ovocnou medovostí s tóny kandovaných meruněk a čerstvých broskví vyvážené svěžím aroma limetky a citronové šťávy.

XC PAIRING CHOCOLATE SLADKÁ VÍNA 63%         

Hořkomléčný smetanově smyslný blend s 9 květinami, orientálním kořením a dotekem hymalájské diamantové soli. Nepoznaná  chuť se projeví až při snoubení se sladkými víny.
Tento druh čokolády se od běžné mléčné čokolády se liší vysokým obsahem kakaa a také nižším obsahem cukru. Není ani mléčná, ani hořká, je to nová chuť hořkomléčná.

 Čokoláda:                   mléčnohořká, ochucená, 22 g (4 ks čokolády á 5,5 g)        

Teroirr čokolády:        St. Domigue, Tanzánie a Uganda

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: