Cava GRAN RESERVA Brut Natur, GRIMAU

1 099 Kč 908,26 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dovezel jsem jen pár kousků špičkové Cavy, kterou donedávna rodina nechtěla ani prodávat. Vyrobí jen 2000 lahví z top poloh, 5 let zraje ve sklepě a najdete ji ve více než 20 michelinských restauracích po celém Španělsku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cavu Gran Reservu Grimau bych se nebál naslepo porovnat s top ročníkovým Champagne. Kromě famózní chuti má víno i skvělý design a není divu, že je nabízena ve více než 20 michelinských restauracích po celém Španělsku.  

OCENĚNÁVÍNA.CZ HODNOCENÍ VÍNA: 92 bodů - velké víno zrálo 5 let na kalech a budovala se v něm finesa, elegance a komplexita. Je jen z nejlepších hroznů vinařství, vše dělané ručně, vyrobeno jen 2000lahví, famózní zážitek.

Uchvátí vás krásné komplexní aroma ve kterém můžete zaregistrovat celou plejádu vůní od ovocných tónů žlutých plodů, lučních květů až po krásné tóny koření, pečiva a máslových sušenek. Vše je perfektně osvěženo citrusovou šťavnatostí a dohromady vytváří naprosto úchvatný aromatický dojem.

Chuť je nádherně harmonická chuťově reflektuje nos a navíc je víno dokonale minerální a osvěžující. Nakonec Vás pohladí dlouhá šťavnatá dochuť, která doslova svádí k dalšímu napití s dozvuky žlutého ovoce koření a máslových sušenk.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: