Jarní svěží vína

JaroJaro je tu a s rozkvétající přírodou jsem pro vás připravil výběr svěžích jarních vín. Vybarná vína se skvěle hodí k lehčím jarním jídlům jako jsou saláty, ryby, ale i kuřecí maso. Ryzlink se znamenitě popere i s těžkotonážnímy kalibry jako je vepřové, řízek nebo třeba bramboráky. Vína si samozřejmě užijete i samostatně. Nezbývá než popřát svěží jarní zážitky. 

Vláďa Vanek, head sommelier www.ocenenavina.cz

 

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

   
 • Svěží jarní vína bílá 2017 Doprava zdarma
  Momentálně nedostupné

   

  Přivítejte jaro svěžími víny, které vás potěší a osvěží. Od zlatými medailemi oceněného Sauvignonu z Bordeaux, přes nejoblíbenější Ryzlink z Mosely až po skvělá vína k objevení v podobě bílé Riojy a voňavého Soave. 3 vína navíc v BIOkvalitě.

  1 464 Kč
  1 299 Kč
 • svěží jarní vína mix 2017 Doprava zdarma
  Momentálně nedostupné

   

  Přivítejte jaro svěžími víny, které vás potěší a osvěží. Od zlatými medailemi oceněného Sauvignonu z Bordeaux, přes nejoblíbenější Ryzlink z Mosely až po skvělé víno k objevení v podobě italského Soave. Z červených se můžete těšit na skvěle pitelná ovocná vína z Francie a Itálie

  1 534 Kč
  1 359 Kč
 • Svěží bílá vína bestsellery Doprava zdarma
  Momentálně nedostupné

   

  Užijte si sluníčka svěžími víny, které vás potěší a osvěží. Od zlatými medailemi oceněného Sauvignonu z Bordeaux, přes nejoblíbenější Ryzlink z Mosely až po skvělá vína z Itálie.

  1 674 Kč
  1 499 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.