Morava vs. Svět RYZLINK

 

Ochutnejte jak si vedou vybrané Ryzlinky Rýnské z Moravy ve srovnání se světem. Ochutnáte vína z oblíbené německé Mosely, francouzského Alsaska. Na druhé straně ringu pak budou stát vybrané moravské Ryzlinky z VOC Znojmo. 

Dostupnost Skladem (7 ks)
Běžná cena 1 784 Kč
1 599 Kč
1 321,49 Kč bez DPH
   
Kategorie Balíčky vín
 

JAKÁ VÍNA NAJDETE V BALÍČKU? + Doporučené dvojice pro srovnání v ringu Morava vs. Svět

BIO Riesling 2016, Pierre Henri Ginglinnger, Alsace

Krásný šťavnatý a minerální Ryzlink v biokvalitě o malinkého rodinného vinařství. Kromě krásných citrusových a čerstvě meruňkových projevů je por tento Ryzlink charakteristická i vůně kdoule. 

VS.

Ryzlink Rýnský VOC 2016, Vinařství Piálek&Jäger

Velmi příjemně pitelné, svěží a šťavnaté víno. Ve vůni vás čekají lipové, meruňkové tóny, šťavnatá linka citrusu a lehké tóny žlutého ovoce,.

Riesling Rosenhof trocken 2016, Weingut Stefan Fritzen

Za mě naprosto skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný suchý Ryzlink z Mosely od malinkého rodinného vinařství doslova za hubičku.

VS.

Ryzlink Rýnský 2015 VOC Znojmo,  Lahofer

Typický znojemský Ryzlink s plným aromatem meruněk a lipových tónů, se svěží chutí a  minerálním charakterem. Příjemně nazrálý.

Riesling Schiferstein trocken 2015, Weingut Lotz

U tohoto vína už je po prvním přičichnutí patrné, že jsme narazili na vyšší řadu. Vaše čichové buňky obejme koncentrované a komplexní aroma sušených meruněk, pomerančové kůry, medovosti, šťavnatých citrusů a náznaku minerality.

VS.

Ryzlink Rýnský 2015 VOC, Sonberk

Tento velký Ryzlink otřebuje chvíli čas, aby se rozdýchal, ale pak vás zaujme svou komplexitou a minerálností, už na nose slibuje víno velký potenciál. Ostatně Ryzlinky ze Sonberku nádherně vyzrávají, na nose najdete citrusy, minerálnost, krásně sušené meruňky a nádech voskových tónů.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Veškeré informace o cookies najdete zde.