Španělské novinky - nejoblíbenější vína z degustace

1 990 Kč 1 644,63 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
16.10.2019

Vyhrála nepřekvapivě vína hodnocená 90+ body nejen mnou, ale i světovými kritiky. Vítězem bylo mezinárodnmi kritiky opěvované malé butikové vinařství Basconcillos z Ribera del Duero. V těsném závěsu Rioja Noralba z vinařství, které řídí jen ženy. Doplnila to chlapsky vonící Romantica Bardos s tóny kůže a kouřovosti, takže budeme neplánovaně i gendrově korektní. V kategorii kvalita vs. cena zabodovala Crinaza Alfero z Riojy. Parádní hodnotu nabízí i Rueda v bílém Refresh za hubičku a nové Verdejo, které bylo 3 roky v řadě novináři hodnoceno jako nejlepší Verdejo světa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ OCENĚNÁ VÍNA NAJDETE V BALÍČKU? 

Rueda Refresh 2018, Castello de Medina

Osvěžující víno ze španělské oblasti Rueda se skvělým poměrem kvality a ceny. Čeká vás až nebezpečně pitelné víno plné svěžesti citrusů, jemných květinových tónů a aroma dozrávajících nektarinek. Víno je cuvé odrůd Sauvignon blanc 20%, Verdejo 50% a Viura 30%.

Verdejo 2018, Castelo de Medina, Rueda

Ochutnejte nejlepší Verdejo na světe dle hodnocení mezinárodních odborných novinářů. Navíc nejpopulárnější bílé víno degustace novinek se skvělým poměrem cena výkon. Objevte jak chutná další méně známá španělská odrůda, kterou jsme pro vás objevil.

Crianza 2016, Heraclio Alfaro, Rioja

Crinaza z Riojy s parádním poměrem kvality a ceny nabídne opravdu hodně muziky. Je příjemně plná a ovocná, s typickou vanilkovou kořenitostí a tóny povidel a kandovaných višní. Na degustaci novinek patřila tato Crianza k nejprodávanějším vínům.

BIO Crianza Noralba 2016, Bodegas Castillo de Mendoza, Rioja

Velké víno z Riojy. Tato Crinaza by bez problémů strčila do kapsy i kdejakou Reservu, navíc se bude archivací ještě pozitivně vyvíjet. Velmi komplexní a sofistikované víno s parádní strukturou, které garantuje skvělý zážitek.

Crianza Romatica 2016, Bardos, Ribera del Duero

Komplexní víno s charakterem tmavého sušeného ovoce a kořenitosti. Oceněné 92 body a stříbrnou medailí časopisu Decanter. Víno je spíše maskulinního charakteru a v aromatickém profilu je patrná kořenitost a tóny tmavého sušeného ovoce. Příjemně vás potěší i jemná minerální slanost vína. Vinařství se totiž nachází v cca 960 metrech nad mořem a vinohrady jsou vysazeny na kamenitém podloží.

BIO 12Meses Crianza 2016, Dominio Basconcillos, Ribera del Duero

BIO objev z rodinného vinařství, ceněný mezinárodními kritiky a vítěz naší degustace španělských vín. Koncentrované, harmonické s předlouhou dochutí. ochutnáte opravdu výjmečné víno, vyhrálo i v degustaci mezi mnohem dražšími víny. Navíc ručně sbírané, BIO pěstované a vinifikované. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: