Porovnejte si Starý svět vs. Nový svět: francouzský Syrah vs. Australský Shiraz

788 Kč 651,24 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Objevte vliv regionu (terroir) a co dělá s s projevem odrůdy Syrah. Francouzský Syrah je navíc zjemněný blendem odrůd typickým pro jižní Rhónu. To jestli vás více osloví svým elegantním projevem francouzský Syrah nebo nádherně ovocně kořenitý Shiraz z Barossa Valley už nechám na vás... Mimochodem Starý svět = Evropa, Nový svět = vše ostatní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Objevte vliv regionu (terroir) a co dělá s s projevem odrůdy Syrah. Francouzský Syrah je navíc zjemněný blendem odrůd typickým pro jižní Rhónu. To jestli vás více osloví svým projevem francouzský Syrah nebo nádherně ovocně kořenitý Shiraz z Barossa Valley už nechám na vás... Mimochodem Starý svět = Evropa, Nový svět = vše ostatní.

K vínům dostanete navíc elektronicky  "Popis balíčku" s tipy jak si tuto srovnávací dvojici více užít a podrobnější informace o vínech. 

POPIS VÍN V BALÍČKU:

BIO Prieuré la Clastre 2012 RED, Vignobles David

BIO víno z jižní Rhóny od malého rodinného vinařství plné černého ovoce, čokolády s robustní strukturou a koncentrací z více než 30 let starých vinic. Složení: Syrah (81% ), Carignan ﴾5%﴿,  Grenache ﴾9%﴿, Mourvèdre (5%) 

Shiraz Nine Stones 2016, Barossa Valley, Calabria Family Wines 

Plná, komplexní vůně koncentrovaného ovoce hezky doladěné tóny ušlechtilého dřeva, sušené švestky, ostružiny, čokolády, marmelády z černých višní, typickou pepřnatostí a tóny vanilky, vůně je výrazná, ale zároveń vemi kultivovaná a elegantní. Chuť je plná,sametová, velmi koncentrovaná a komplexní s tóny švestek, čokolády, sladkého dřeva a a vanilky spolu s třešněmi a ostružinani v nádherné harmonii podtžené mineralitou a šťavnatou kyselinko - tento úžasný chuťový dojem pak graduje v nekonečně dlouhou dochuť ve které se prolínají sušené švestky ostružiny, třešně srdcovky a sladké dřevo.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: