Porovnejte si francouzský Cabernet Sauvignon a Merlot

490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Porovnejte si dvě nejznámější francouzské odrůdy. Důvodem proč je dávám takto dohromady je ten, že se společně často scelují do cuvé, které je velmi typické třeba pro Bordeaux. Takto budete mít možnost porovnat rozdíly ve vůni a chuti  jedno odrůdových vín.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Porovnejte si dvě nejznámější francouzské odrůdy - Cabernet Sauvignon a Merlot. Důvodem proč je dávám takto dohromady je ten, že se společně často scelují do cuvé, které je velmi typické třeba pro Bordeaux. Takto budete mít možnost porovnat rozdíly ve vůni a chuti  jedno odrůdových vín.

K vínům dostanete navíc elektronicky  "Popis balíčku" s tipy jak si tuto srovnávací dvojici více užít a podrobnější informace o vínech. 

POPIS VÍN V BALÍČKU:

Merlot 2014, Les Tannes en Occitaine

Vůně vína je ovocně nasládlá a zároveň šťavnatá. Objevují se zde čerstvé švestky, třesně a maliny. Víno je skvěle pitelné. Zaujmou vás ovocné projevy sladké třesně, maliny; celkově působí tělo vína ovocně svěžím dojmem a díky tomu budete mít chuť znovu se napít nebo jej kombinovat s jídlem. Na párování s jídlem je tento Merlot velmi vhodný a univerzální.

Cabernet Sauvignon 2014, La Villette

Hned vás zaujme plný ovocný nos především tmavého zralého ovoce jako je černý rybíz, ostružinová marmeláda a sladkého koření - skořice. Pak na vás čeká plná chuť s hebce ovocným a sametově vyzrálým tříslem s dobrou strukturou a svěží kyselinkou. V závěru pak šťavnatá dochuť plná ostružin a třešní.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: