Syrah, Shiraz - poznejte vliv polohy a stylu

ZdarmaZdarma
Shiraz poznejte vliv polohy a stylu 2019
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Poznejte rozmanitost a rozdíly odrůdy, které se v Evropě říká Syrah a za oceánem Shiraz. Ochutnáte vína nejen z jižní Rhóny a prestižní australské Barossa Valley v několika úrovních kvality.  Srovnáte si i různé styly vína Syrah a cuvé Syrahu. Objevíte i štavnatý styl Syrahu z Toskánska a chuť zakázaného ovoce v neovykle baleném Shirazu z Barossa valley.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V BALÍČKU? 

Shiraz Pokerface 2017, Calabria Family Wines

Ovocné víno s excelentním poměrem cena/výkon na běžné pití. Také velmi dobré pro kombinaci s jídlem, na grilovačku, párty...  

Syrah Scopaiolo 2014, Pieve de Pitti

Víno má hezký čistý ovocný projev, víno je parádně šťavnaté. Na nose tmavé ovoce, švestky, ostružiny, čokoláda, kořenitost jemná pepřnatost, ale nečekejte takovou koncentrovanou sílu jako jste zvyklí u australského Shirazu - charakter vína je šťavnataější a elegantnější. 

0,375l BIO Vacqueyras 2015, Le Mourre de la Caille Doamiane la Liquiére, J. Rhóna

Chcete vyzkoušet víno ve stylu Chateauneuf-du-Pape za polovinu jeho ceny? Tak to musíte ochutnat toto koncentrované a komplexní víno, se sofistikovanou strukturou. Vacqueyras se ne náhodou překřtívá jako malé Chateuneuf-du-Pape. Degustační láhev 0,375l.

Shiraz Nine Stones 2016, Barossa Valley, Calabria Family Wines

Pecka! Komplexní, plné, nekonečně dlouhé s tóny švestek, čokolády, sladkého dřeva a a vanilky spolu s třešněmi a ostružinani.

Shiraz Kings of prohibition 2016, Barossa valley, Calabria family wines

Užijte si opulentní ovocný Shiraz u Barossa valley v neobvyklém balení. Čeká vás plná pusa ovoce s příjemnou kořenitostí.

Shiraz Bridges 2017, Barossa Valley, Calabria Family Wines

Úžasně plné a nádherně komplexní víno pravidelně získávající honocení přes 90 bodů od mezinárodních kritiků.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: