Ryzlink vlašský 2015, výběr z hroznů, Vinařství Kamil Prokeš, polosladké

Poslední láhve
999 Kč
999 Kč 599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Vyprodáno

Vlašák v kategori "za odměnu" mě zaujal především velmi bohatým a komplexním aroma. Dal jsem mu 90 bodů a vybral jsem jej z  z více jak 760 moravských vín. Není překvapení, že toto víno získalo zlatou medaili a titul nejlépe hodnocené víno v soutěži Vinař roku. U vinaře aktuálně stojí 999Kč!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento Vlašák v kategori "za odměnu" mě zaujal především velmi bohatým a komplexním aroma  - vybral jsem jej z  z více jak 760 moravských vín. 

Hodnocení od oceněnávína.cz: 90 bodů jedná se o velmi povedené a komplexní víno, které je vhodné jako dárek nebo když si chcete udělat radost a máte rádi vína s vyšším zbytkovým cukrem.

Další ocenění: Zlatá medaile a nejlépe hodnocené víno v soutěži Vinař roku 2016, ve výběru Salon vín 2017

Ve vůni vás potěší obrovskou komplexnost. Na nose se můžete těšit na tóny žlutého a exotického ovoce jako je třeba ananas, žlutý meloun, tóny kandovaného ovoce a medovosti. Kouzlo tohoto vína je v tom, že bohatá aromata ovoce osvěžuj šťavnaté citrusy a vytváří tak dokonalou harmonii.Aromatické spektrum obohacuje i to, že číst hroznů je v katergorii bortrytický sběr. V chuti opět čekejte komplexní zážitek, kde je sladkost vyvážena skvělou šťavnatostí svěží kyselinky a máte tak chuť se vína napít znova.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: