Ryzlink rýnský - skvělý poměr kvality a ceny z Německa

ZdarmaZdarma
Ryzlink rýnský skvělý poměr kvalita a cena
1 579 Kč 1 304,96 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
18.12.2019

Objevte rozmanitost chutí neměckých Ryzlinků se skvělým poměrem kvalita a cena. Ochutnáte různé styly Ryzlinku z celého Německa včetně našeho bestselleru z vinařstvé Fritzen, BIO vín a vína z prestižní oblasti Rheinhessen z VDP vinařství pana Flicka, který dodává vína i anglické královně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA JAKÁ VÍNA SE MŮŽETE TĚŠIT? 

Riesling trocken 1liter 2018, Weingut Lotz

Velmi dobrý výkon malého rodinného vinařství.  Na nose nás láká šťavnatou citrusovou vůní limetky a citronu společně s tóny žlutých jablíček a vůně květů lípy.

BIO Riesling "Steine" Kabinett trocken 2017, Weingut Schönhals

Velmi příjemný a šťavnatý německý Riesling v Bio kvalitě s minerální lehkostí a svěžím charakterem citrusů, zelených jablek a čerstvých meruněk.

Riesling Rosenhof trocken 2018, Weingut Stefan Fritzen

Skvěle nazrálý a připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

Riesling F. Vini et Vita 2018, Flick, Rheingau VDP

Užijte si skvělou kvalitu z prestižní oblasti Rheinhessen a VDP vinařství pana Flicka, který vyrábí i vína pro anglickou královnu. Ochutnáte koncentovaný ovocný Ryzlink s velmi komplexním nosem, skvělou strukturou a šťavnatou mineralitou. Navíc se skvělým poměrem kvalita vs. cena.

BIO Riesling Weg und Wiese 2018, Carl Koch, Rheinhessen

Víno je doslova nabité vůní a ovocem. Ucítíte zde tóny sladkých nektarinek, žlutých vyzrálých ringlí, sušené meruňky, bílé květy s medovým podtónem, za zmínknu stojí citrusově limetková šťavnatost, která vás doslova vybízí k napití. Garantuji Vám, že se u jedné skleničky rozhodně nezastvíte:) Tento Ryzlink je neuvěřiteně svůdně pitelný.

Riesling Rosenhof Classic 2017, Weingut Stefan Fritzen, polosuchý

Skvěle nazrálý a připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: