Ryzlink rýnský - skvělý poměr kvality a ceny z Německa

ZdarmaZdarma
Ryzlink rýnský skvělý poměr kvalita a cena 2 (1)
1 659 Kč 1 371,07 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Objevte rozmanitost chutí neměckých Ryzlinků se skvělým poměrem kvalita a cena. Ochutnáte různé styly rýnského Ryzlinku z celého Německa včetně našeho bestselleru z vinařstvé Fritzen, BIO vín a vína z prestižní oblasti Rheinhessen z VDP vinařství pana Flicka, který dodává vína i anglické královně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NA JAKÁ VÍNA SE MŮŽETE TĚŠIT? 

Riesling trocken 1liter 2018, Weingut Lotz

Velmi dobrý výkon malého rodinného vinařství.  Na nose nás láká šťavnatou citrusovou vůní limetky a citronu společně s tóny žlutých jablíček a vůně květů lípy.

BIO Riesling "Steine" Kabinett trocken 2017, Weingut Schönhals

Velmi příjemný a šťavnatý německý Riesling v Bio kvalitě s minerální lehkostí a svěžím charakterem citrusů, zelených jablek a čerstvých meruněk.

BIO Riesling "Steine" Kabinett trocken 2015, Weingut Schönhals

Velmi příjemný a šťavnatý německý Riesling v Bio kvalitě s minerální lehkostí a svěžím charakterem citrusů, zelených jablek a čerstvých meruněk. Poslední příjemně nazrálé archivní kousky z roku 2015.

Riesling Rosenhof trocken 2018, Weingut Stefan Fritzen

Skvěle nazrálý a připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

Riesling F. Vini et Vita 2018, Flick, Rheingau VDP

Užijte si skvělou kvalitu z prestižní oblasti Rheinhessen a VDP vinařství pana Flicka, který vyrábí i vína pro anglickou královnu. Ochutnáte koncentovaný ovocný Ryzlink s velmi komplexním nosem, skvělou strukturou a šťavnatou mineralitou. Navíc se skvělým poměrem kvalita vs. cena.

Riesling Rosenhof Classic 2017, Weingut Stefan Fritzen, polosuchý

Skvěle nazrálý a připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr cena/ výkon, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: