Ryzlink rýnský - polosuché až sladké pokušení

ZdarmaZdarma
Ryzlink rýnský polosuchý až sladký
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Skladem (22 ks)
Můžeme doručit do:
10.8.2020

Čeká vás famózní polosladký Riesling, který si užívá anglická královna. Dále si vyzkoušíte srovnáte moselských Ryzlinků od polosuché až po sladkou variantu Spätlese, vždy ale platí že sladkost perfektně vyvažuje živá kyselinka.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nejlepší Ryzlinky světa pocházejí podle mého názoru z Neměcka. Dostane se vám unikátního srovnání Ryzlinku z Mosely od polosuché až po sladkou variantu Spätlese a čeká vás i famózní Riesling, který si užívá anglická královna. Je skvělý už teď, ale je perfektní i k archivaci.

Riesling Classic 2019 Q.b.A., Flick, polosuchý

Svěží aroma s tóny citrusové kůry, limetek doplněný vůní sušených meruněk, až k tónům broskví a květinového nektaru. Víno je svým charakterem šťavnaté se znatelnou mineralitou.

Riesling Classic 2018, Rosenhof, Weingut Stefan Fritzen, Mosel, polosuché

Nádherně vyvážený mineráln Riesling zaoblený jemně vybalancovaným cukrem, který skvěle doplňuje příjemný dojem vína. Víno bylo oceněno zlatou medailí neměcké obchodní komory.

Riesling feinherb 1liter 2018, Weingut Lotz, polosladké

Velmi příjemné polosladké víno s citrusově medovými tóny a náznaky sušených meruněk z malého rodinného vinařství.

Riesling Erdener Treppchen Kabinet 2018, Weingut Lotz, polosladké

Nádherně udělané víno, které vám opravdu nabídne to nejlepší z Mosely. Slibuji, že pokud máte rádi polosladká vína budete se divit podobně jako já při přechutnávání, kam to víno z lahve zmizelo:o)

Riesling Hochheimer Königin Victoriaberg Kabinett 2018, Flick, polosladké

Opravdu velké víno a není divu, že si na něm pochutnává i anglická královna. Okamžitě vás zaujme a svede vůní sladkého ovoce, jako jsou broskve, ananas, kandované meruňky proložené medovým květinovým nektarem a osvěžené citrusovou kůrou a šťávou z limetek.

Riesling Erdener Treppchen Spätlese 2018, Weingut Lotz, sladké

Kdo má rád sladší vína rozhodně by si neměl nechat ujít tento chuťový koncert z Mosely. Stačí si lehce přičichnout a už se usmíváte, na nose jsou výrazně medové tóny společně s náznaky včelí plástve, kandovaným ovocem jako broskve a vodní meloun doplnění svěžími citrusy a tóny sušených meruněk.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: