Bolgheri Rosso Adeo 2016, Campo Alla Sughera

Poslední láhve
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Vyprodáno

Supertoskánec - velké víno skvele postavené s parádní strukturou a vyzrálý ovocným tříslem, potěší vás už teď, ale má i skvelý archivační potenciál. Objevil jsme jej na degustaci vín 90+ bodů od Roberta Parkera.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ VLÁDI VAŇKA z OceněnáVína.cz

91 bodů – Velké komplexní víno. Skvěle postavený supertoskánec s parádní strukturou a vyzrálý ovocným tříslem, potěší vás už teď, ale má také dlouhý archivační potenciál. 

Na nose krásně intenzivní a koncenrované tóny černého rybízu, švestek a lesního ovoce v podobě čerstvých ostružin, tyjsou kombinovány s kořenotostí a tóny ušlechtilého dřeva patrné jsou i jemné tóny vanilky a sladkého koření. Nos je velmi komplexní a příjemný. Vyvolává očekávání velkého vína.

V chuti je víno plné a ve skvelé harmonii, porlínají se zde tóny černého rybísz čoklády a příjemné kořenotosti dubového sudu, která je skevlě integrovaná do struktury vína. I v chuti je víno velmi komplexní se skvělou strukturou zaoblených a ovocně vyzrálých taninů spolu se svěží šťavnatostí. Tvoří tak perfekí základ i kdalší archivaci vína, přestoře je skvělé už teď. Dlouchá kořenotě ovocná s dozvuky černého rybízu a tmavého ovopce 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: