Španělské novinky - bílé

ZdarmaZdarma
Španělské novinky bílé
1 554 Kč 1 284,30 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)
Můžeme doručit do:
28.8.2019

Vyzkoušejte v nových ročnících nejlepší Verdejo světa podle novinářů, osvěžující Albariňo doslova z břehu Atlantského oceánu a "španělské Chablis". Mám pro vás i svěží novinku z Ruedy. Unikátní je i možnost srovnast si v 1 balíčku víno Xion odrůdy Abariňo v ročníku 2018 a 2016. K dispozici je proto jen 14 balíčků s posledními lahvemi ročníku 2016.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na co se můžete těšit v balíčku španělských novinek? 

Rueda Refresh 2018, Castello de Medina

Osvěžující víno ze španělské oblasti Rueda se skvělým poměrem kvality a ceny. Čeká vás až nebezpečně pitelné víno plné svěžesti citrusů, jemných květinových tónů a aroma dozrávajících nektarinek. Víno je cuvé odrůd Sauvignon blanc 20%, Verdejo 50% a Viura 30%. 

Verdejo 2018, Castelo de Medina, Rueda

Ochutnejte nejlepší Verdejo na světe dle hodnocení mezinárodních odborných novinářů. Navíc nejpopulárnější bílé víno degustace novinek se skvělým poměrem cena výkon. Objevte jak chutná další méně známá španělská odrůda v novém ročníku.

Albariňo Xión 2018, Bodega Attis, Rías Baixas

Pojďte ochutnat méně známou odrůdu Albariňo doslova ze břehu Atlantského oceánu, která ale rozhodně stojí za to. Víno je neuvěřitelně pitelné a šťavnaté, takže varuji předem, že si velmi brzy bude muset otevřít další láhev…

Albariňo Xión 2016, Bodega Attis, Rías Baixas

Srovnejte si nový ročník 2018 s 2 roky archivovaným vínem od stejného vinařství, doporučuji si obě vína otevřít bě+hem jednoho večera nebo 2 večery za sebou a srovnat si rozdíly.

BIO Chardonnay Todo Sobre Mi 2018, Bodega Cerrón, Jumilla

Autentické, biodynamické, z malého rodinného vinařství, vše děláno ručně, vysoká nadmořská výška 850 m.n.m., vápenitá půda a klony Chardonnay dovezené z prestižní francouzské oblasti Chablis. 

 

 

BIO Chardonnay Remordimento 2018, Bodega Cerrón, Jumilla

Autentické, biodynamické, z malého rodinného vinařství, vše děláno ručně, vysoká nadmořská výška 850 m.n.m., vápenitá půda a klony Chardonnay dovezené z prestižní francouzské oblasti Chablis.  Oproti o něco divočejšímu bráškovi je elegantnějšího projevu a dotek dubu jej krásně doplňuje a koření. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: