Extrémně nabušené novinky - posuďte sami

ZdarmaZdarma 2 994 Kč
Novinky oceněnávína CZ
2 994 Kč 2 540 Kč 2 099,17 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Je libo nejlepší Sauvignon roku dle časopisu Decanter?  Skvělý Ryzlink z Mosely? Červené z 2600 m n.m. nebo extrémě povedené Primitivo Reservam či nabušený Malbec? Tak v tom případě je toto balíček pro vás,

Detailní informace

Detailní popis produktu

Užijte si opravdové skvosty a raritní vína.

Sauvignon blanc 2017, Vavasour, Marlborough, Nový Zéland

Chcete ochutnat nejlepší Sauvignon roku 2018 podle časopisu Decanter? Je ověnčený zlatými medailemi a rozhodně stojí za hřích. Ve vůni se střídá komplexní aromatika tónů exotického ovoce spolu s vůní černého bezu a typickými bylinkovo-travnatými tóny čerstvě posečené trávy. 

Ryzlink Classic 2016, Weingut Fritzen, Mosel

Užijte si Ryzlink z Mosely, je připravený vás nadchnout. Bratr bestseller mezi našimi Ryzlinky z vinařství Fritzen. Skvělý poměr kvality a ceny, ochutnáte minerální koncentrovaný polosuchý Ryzlink z Mosely. 

Criolla Extremo 2017, Vallisto, Valle de Cafayate, Salta

Tohle je opravdová rarita. Víno z naprosto neuvěřitelných 2600 m.n.m., navíc aby toho nebylo málo je ze 100 let starých vinic. Vyzkoušejte originální jihoamerickou odrůdu Criolla jak se říká "v plné palbě".

Barbera Extremo 2017, Vallisto, Valle de Cafayate, Salta

Toto víno vás nadchne a zároveň překvapí. Nadchne svou plnou ovocností a krásným kultivovaným projevem. Překvapí tím, že tato Barbera nepochází z Itálie, ale z vinic Argentiny v neuvěřitelných 1900 m n.m.

Malbec 2014, Familia Furlotti, Mendoza

Špičkový Malbec z Mendozy. Je plný ovoce a chuti, koncentrovaný, extraktivní. To že to není žádné ořezávátko dokládá hodnocení 94bodů od kritika Jamese Sucklinga. Čeká vás plná pusa chutí...

BIO PRIMITIVO RESERVA 2014, Cantina Tre Pini, DOC GIOIA DEL COLLE

Opravdu velké víno. Má vše co byste si od skvělého Primitiva mohli chtít. Koncentraci, ovoce, kořenitost a extrémě dlouhod dochuť. Body navíc dávám mi za krásnou mineralitu. Navíc je v BIO kvlaitě. Víno se kterým zaručeně uděláte radost nejne sobě je to i skvělý tip na dárek.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: