Cabernt Sauvignon & Merlot - poznejte vliv polohy a stylu

ZdarmaZdarma 2 093 Kč
kvalitní víno Cabernet Sauvignon & Merlot poznejte vliv polohy a stylu OceněnávínaCZ
2 093 Kč 1 684 Kč 1 391,74 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Poznejte rozmanitost a rozdíly odrůd Merlot a Cabernt Sauvignon. Ochutnáte vína z pravého a levého břehu Bordeaux a příjemná ovocná vína z jihu Francie. Srovnáte si 2 styly vína a 2 odrůdy. Po přechutnání balíčku budete mít jasnou představu co vám nejvíce vyhovuje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V BALÍČKU? 

BIO Merlot 2016, La Marouette, Pays d´Oc

Hezký čistý Merlot s ovocným projevem, a zlatou medailí z Millesime Bio. Čeká vás tmavé lesní ovoce především ostružiny, dále vyzrálé švestky a příjemné kořenité tóny, vše doplňují šťavnaté višně.

BIO Chateau Franc Baudron 2011, Montagne Saint Emillion, Bordeaux

Komplexní, dobře vyvážené víno nabízející intenzivní chuťový zážitek tamvého lesního ovoce, tónů švestek okořeněný čokoládou a vůní krabice od doutníků. Od malého rodinného vinařství v BIO kvalitě.

BIO Cabernet Sauvignon 2016, La Marouette, Pays d´Oc

Těšte se na plné červené víno ve kterém se střída aroma černého rybízu, pečených švestek na koláči s lehkou kořenitostí a šťavnatými višněmi.

Cabernet Sauvignon 2016, La Villette

Zamilujete si jej pro jeho plnost, koncentraci ovoce a sametovou chuť a není jen jednoduše líbivé. Víno je perfektně vyvážené a elegantní. Jednoduše kvalitní víno pro vaše příjemné večery.

BIO Cabernet Sauvignon Grand Prestige 2016, Villa Noria, Pays d´Oc

Těšte se na vyzrálé ovoce s patrnými tóny černého rybízu, moruší a třešňové marmelády, které se prolínají s tóny vanilky a kořenitostí.

BIO Chateau Haut Peyrous 2011, GRAVES, Bordeaux

BIO víno s velmi dobrou strukturou z malého rodinného vinařství. Aroma černého rybízu, ostružin, lékořice, kávy a čokolády.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: