Ochutnejte novinky: Rakouské Veltlíny

ZdarmaZdarma
Rakouské Veltlíny Wachau, Kremstal OceněnávínaCZ
1 944 Kč 1 606,61 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
29.10.2019

Ochutnejte očekávané novinky z Rakouska. Vybral jsem 11 vín z bezmála 150 degustovaných Veltrlínů. V balíčku najdete výběr 6 neoblíbenějších vín z degustace novinek. Díky výběru si navíc srovnáte různé styly oceněných Veltlínů z Wachau a Kamptalu. 2 vína jsou navíc v bio kvaitě s bidynamickými principy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochutnejte očekávané novinky z Rakouska. Vybral jsem 11 vín z bezmála 150 degustovaných Veltlínů. V balíčku najdete výběr 6 neoblíbenějších vín z degustace novinek. Díky výběru si navíc srovnáte různé styly oceněných Veltlínů z Wachau a Kamptalu. 2 vína jsou navíc v bio kvaitě s bidynamickými principy. 

 

Grüner Veltliner Stephanus 2018, Weingut Weixelbaum, Kamptal

Osvěžující harmonický a ovocně udělaný Veltlín s dobrou minerální srukturou, který vás rozhodně neomrzí a naopak bude svůdně lákat k dalšímu napití.

BIO Grüner Veltliner Felix 2018, Weingut Weszeli, Kamptal

Na nose jsou tóny zralých letních jablíček spolu s citrusy a jemnými pomelovými tóny, je zde patrná i mineralita a bylinkovo pepřnaté projevy Veltlínu. Navíc v bio kvalitě s biodynamickými postupy.

Grüner Veltliner Burgberg Federspiel® 2018, Weingut Hofstätter, Wachau

Víno s jenými tóny citrusů, kandované citronové kůry, bílých květů a jemných bylinkvě pepřnatých tónů z světove proslulé oblasti Wachau.

Grüner Veltliner Steinporz Federspiel® 2018, Weingut Hofstätter, Wachau

Víno je velmi elegnatní a minerální. Jsou zde kromě citrusů a květů patrné i výraznější tóny minerální a kořenité - bylinkově pepřnaté. Víno z světove proslulé oblasti Wachau.

BIO Grüner Veltliner Langenlois 2018 Weingut Weszeli, Kamptal

Je příjemně komplexní od mineráně citrusovýc tónů po aroma zralých jablek, kdoulí a dozrávajících nektarinek, přítoma je i kořenitá pepřnatost. Navíc v bio kvalitě s biodynamickými postupy. 

Grüner Veltliner Ried Stangl 2018, Weingut Weixelbaum, Kamptal

Velmi příjemně postavená intenivní a ovocně šťavnatá vůně, která vás dolsova láká k napití. Ucítíte tóny žlutého ovoce jako je zralé nektarinky a žlutý meloun a také skvěle osvěžující aroma citrusů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: