Barbera Del Monferrato Superiore 2015, Il Mongetto

Akce
449 Kč
Barbera Del Monferrato Superiore 2015, Il Mongetto
449 Kč 359 Kč 296,69 Kč bez DPH
Skladem (> 24 ks)
Můžeme doručit do:
29.1.2020

Neprodávanější a nejoblíbenější z Barber na našich degustacích. Koncentrované komlexní. Víno je už příjemně nazrálé a se znatelnou stopou zrání na dubovém sudu. Komplexní nos s aromatikou červené ovoce, je patrný projev sudu, sušené brusinky a kandované višně spolu s tóny sušených švestek poměrně komplexní aroma vanilkové a kořenoté tóny a objevují se i tóny fialek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HODNOCENÍ ZA OCENĚNÁVÍNA.CZ: 

89/90 bodů - Neprodávanější a nejoblíbenější z Barber na našich degustacích. Koncentrované komlexní. Víno je už příjemně nazrálé a se znatelnou stopou zrání na dubovém sudu.

CHARAKTERISTIKA VÍNA:

Komplexní nos s aromatikou červené ovoce, je patrný projev sudu, sušené brusinky a kandované višně spolu s tóny sušených švestek poměrně komplexní aroma vanilkové a kořenoté tóny a objevují se i tóny fialek.

V chuti komplexní ovocně štavnaté, koncenrované a komplexní a reflektuje dojem, který jste si oněm udělali z aromatiky vína, má velmi dobrou strukturu a radost vám bude dělat i po delší archivaci. Nechybí ani odrůdově typická šťavnatost. Dochuť je dlouhá,  plná sušeného ovoce, tónů fialek a kořenitosti sudu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: