Cabernet Sauvignon & Merlot - poznejte vliv polohy a stylu

ZdarmaZdarma
Cabernet Sauvignon & Merlot poznejte vliv polohy a stylu 2019
1 899 Kč 1 569,42 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Poznejte rozmanitost odrůdy Merlot a Cabernet Sauvignon. Srovnáte si mimo jiné i krásně vyzrálý Merlot blend z Montagne Saint Emillion z Bordeaux a 90+ bodového supertoskánce s majoritním podílem Cabernetu. Uděláte si jasný obrázek, který styl vína vám nejvíce vyhovuje a zafixujete si i rozdíly ve vůni a chuti mezi oběma odrůdami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

JAKÁ VÍNA NAJDETE V BALÍČKU? 

BIO Merlot 2018, La Marouette, Pays d´Oc

Hezký čistý Merlot s ovocným projevem, a zlatou medailí z Millesime Bio. Čeká vás tmavé lesní ovoce především ostružiny, dále vyzrálé švestky a příjemné kořenité tóny, vše doplňují šťavnaté višně.

BIO Merlot 2018, Bodega Cerrón, Jumilla

Ochutnejte nový Merlot z nadmořské výšky 500 m n. m. Potěší vás svým plným charakterem lesního ovoce, švestek, šťavnatých višní a minerální kamenitostí. V chuti je pak jeho ovocná plnost vyvážena příjemnou šťavnatostí a mineralitou.

BIO Chateau Franc Baudron 2011, Montagne Saint Emillion, Bordeaux

Komplexní, dobře vyvážené víno nabízející intenzivní chuťový zážitek tamvého lesního ovoce, tónů švestek okořeněný čokoládou a vůní krabice od doutníků. Od malého rodinného vinařství v BIO kvalitě. 

Cabernet Sauvignon 2016, La Villette

Zamilujete si jej pro jeho plnost, koncentraci ovoce a sametovou chuť a není jen jednoduše líbivé. Víno je perfektně vyvážené a elegantní. Jednoduše kvalitní víno pro vaše příjemné večery.

Cabernet sauvignon Richland 2017, Calabria family wines

Připravte se na těžkotonážní australský Cabernet s vůní černého rybízu, sušených švestek, kořenitosti z pobytu v sudu a pro Austrálii typických eukalyptových tónů.

Bolgheri Rosso Adeo 2016, Campo Alla Sughera

Supertoskánec - velké víno skvele postavené s parádní strukturou a vyzrálý ovocným tříslem, potěší vás už teď, ale má i skvelý archovační potenciál. Objevil jsme jej na degustaci vín 90+ bodů od Roberta Parkera.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: