Nejoblíbenější z degustace - polosuchá a polosladká

 

Užijete si krásy vína od vymazlené Pálavy přes svůdné Moscato di Asti z Itálie až po zlatem ověnčený luxusní polosladký Ryzlink z Mosely.

Dostupnost Skladem (35 ks)
1 599 Kč
1 321,49 Kč bez DPH
   
Kategorie Vyprodané balíčky
 
 

Ochutnejte nejoblíbenější polosuchá a polosladká bílá vína z květnové degustace 50 novinek poctivě vybraných z více než 1300 ochutnaných vín.

Užijete si krásy vína od vymazlené Pálavy přes svůdné Moscato di Asti z Itálie až po zlatem ověnčený luxusní polosladký Ryzlink z Mosely.

Ryzlink Rýnský VOC Znojmo 2014, Vinařství Hanzel, polosuché

S výraznou vůní po lipovém květu, akátu a meruňkovém kompotu s jemnými minerálními tóny.

Riesling Erdener Treppchen Kabinet 2015, Weingut Lotz, Mosel polosladké

Nádherně udělané víno, které vám opravdu nabídne to nejlepší z Mosely. Slibuji, že pokud máte rádi polosladká vína budete se divit podobně jako já při přechutnávání, kam to víno z lahve zmizelo:o)

Moscato di Asti 2015, Bricco Riella, polosladké

Vůně je intenzivní, cítíme čerstvě rozmačkanou hroznovou šťávu, květy pomeranče, broskve. V chuti vás nadchne ovocná hroznová sladkost, která je ale velmi dobře vybalancována šťavnatou kyselinkou a máte chuť si dát další doušek.

Pálava výběr z hroznů 2015, Vinařství Vajbar, polosladké

Najdeme tu květy bílé růže, muškátový oříšek, zralé broskve i hrušky máslovky s exotickým ovocem, kořením a kandovanými citrusy.

BIO Gewurtztraminer 2014, Pierre Henri Ginglinnger, Alsace, polosladké

Tramín má bohatý a komplexní nos plný koření, medovosti a kandovaného ovoce s tóny růže, lyči, broskve který vás dokonale svede. Navíc BIO kvalita z malého rodinného vinařství.

Sauvignon výběr z hroznů 2015, Vinice Hnanice, sladké

Jedná se o charakterově typicky dobře vyzrálý sauvignon který jde až do medově broskvových tónů, bezinek a angreštového kompotu. Velmi expresivní zážitek. Sladkost je příjemně vyvážena šťavnatou kyselinkou a víno má velmi dlouhou dochuť.

Tramín má bohatý a komplexní nos plný koření, medovosti a kandovaného ovoce s tóny růže, lyči, broskve který vás dokonale svede. Navíc BIO kvalita z malého rodinného vinařství. - See more at: http://www.ocenenavina.cz/ocenena-vina/bio-gewurtztraminer-2014--pierre-henri-ginglinnger--alsace--polosuche-cena-pro-objednavku-do-5-ti-lahvi/#sthash.vWfoL7qP.dpuf
Najdeme tu květy bílé růže, muškátový oříšek, zralé broskve i hrušky máslovky s exotickým ovocem, kořením a kandovanými citrusy. - See more at: http://www.ocenenavina.cz/polosucha--polosladka-a-sladka-vina/palava-vyber-z-hroznu-2015--vinarstvi-vajbar--polosladke/#sthash.oITaMeaP.dpuf

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.