Objevte jaký má vliv cena na chuť španělského Tempranilla

 

Jaký má vliv cena na chuťový projev vína Tempranillo? Jak se projevuje lepší sud, lokalita a selekce hroznů v chuti vína? Obě tajemství vám tato dvojice pomůže odhalit. Srovnáte si odrůdu Tempranillo z oblasti Navarra vs. Criana ze známého regionu Rioja.

Dostupnost Skladem (78 ks)
488 Kč
403,31 Kč bez DPH
Kategorie Dárkové sady 2 vín - "MOJE VINNÁ CESTA"
 

Jaký má vliv cena na chuťový projev vína Tempranillo? Jak se projevuje lepší sud, lokalita a selekce hroznů v chuti vína? Obě tajemství vám tato dvojice pomůže odhalit. Srovnáte si odrůdu Tempranillo z oblasti Navarra vs. Criana ze známého regionu Rioja..

K vínům dostanete navíc elektronicky  "Popis balíčku" s tipy jak si tuto srovnávací dvojici více užít a podrobnější informace o vínech. 

POPIS VÍN V BALÍČKU:

Tempranillo RAZON 2010, Bodegas Escudero

Razon vás zaujme plnou ovocně kořenitou vůní třešně, višně, ostružiny s náznakem vanilky. Chuť je plná, ovocná, opojně vyzrálá, smetanová s tóny vanilky, třešně, višně a čokolády. Dochuť je šťavnatě ovocná střední délky a  vybízí k dalšímu napití.  

Rioja Crianza 2013, Bodegas Escudero

Tato Rioja patří k 15 nejlepším Crianzám ve Španělsku. těšte se na opojně ovocné aroma třešní, moruší a kompotované višně v kombinaci s kořenitostí, čokoládou a vanilkou z kvalitně integrovaného amerického sudu. Tělo vína odhalí dobrou strukturu,  šťavnatou ovocnost višně, kořenitost, tóny dřeva a čokolády. Dochuť vína je příjemná se střední délkou a chutí višní v tmavé čokoládě. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.